خانه » فروشگاه » صادرات » آزمایشگاهی » مواد شیمیایی و محلول ها

نمایش 1–16 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

Cytology Fixator Spray

اسپری فیکساتیو سیتولوژی برای فیکس کردن نمونه ها بر روی لام سیتولوژی به کار میرود. مانند نمونه های پاپ اسمیر قبل از انجام آنالیز سلول ها باید آن را با اسپری فیکس نمود تا ساختار بافت برای بررسی ها حفظ شود.

Extran

فرآیندهای قابل اطمینان در آزمایشگاه ها و تاسیسات تولیدی تنها با تمیزکاری کامل و بدون پس مانده امکان پذیر است. فقط از این طریق می توان از رویه های مناسب علمی کار اطمینان حاصل کرد.

FICOLL

  یک محلول استاندارد آزمایشگاهی بی رنگ و استریل است که برای جداسازی لنفوسیت های B،T در مطالعات آزمایشگاهی کاربرد دارد.

Formaldehyde solution about 37%

فرمالدهید به آسانی از سوخت ناقص ترکیب‌های کربن‌دار به دست می‌آید و در دود حاصل از آتش سوزی جنگل‌ها و دود خودروها نیز یافت می‌شود. فرمالدهید از اکسایش متانول در دمای ۵۰۰ درجه سانتی گراد با استفاده از نقره به عنوان کاتالیزگر بدست می‌آید.

Lugol Solution

  • محلول لوگل یک محلول پتاسیم یدید به همراه ید در آب است.
این محلول یک محلول دارویی و ضد عفونی کننده است که برای اهداف مختلفی استفاده می شود.

PEN STREP

از آنتی بیوتیک های پنی سیلین و استرپتومایسین به دلیل عملکرد ترکیبی موثر آنها در برابر باکتری های گرم مثبت و گرم منفی، برای جلوگیری از آلودگی باکتریایی در کشت سلول استفاده می شود.

ROSE BENGAl

کیت رزبنگال مانند کیت ویدال برای تشخیص بروسلوز یا تب مالت است. تست رزبنگال، مخصوصا در مناطق محروم دنیا که امکان انجام تست رایت وجود ندارد برای غربالگری استفاده می شده است.

Sodium Acetate

استات سدیم یک ماده شیمیایی ارزان قیمت است که کاربردهای وسیعی از جمله به عنوان افزودنی غذایی در ترشیجات یا معرف آزمایشگاهی دارد