خانه » فروشگاه » صادرات » آزمایشگاهی » ظروف و مصرفی آزمایشگاهی

نمایش 1–16 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

اپلیکاتور آزمایشگاهی

اپلیکاتور ها وسایلی هستند که برای برداشتن یا انتقال دارو و یا نمونه آزمایشگاهی کاربرد دارند.

باتری یو پی اس

باتری ماشین و باتری یو پی اس  تفاوت هایی با هم دارند و نباید آن ها را با یکدیگر اشتباه گرفت و به طور کلی تکنولوژی ساخت هر کدام با دیگری تفاوت دارد

پلیت آزمایشگاهی

پلیت آزمایشگاهی یکی از ظروف آزمایشگاه است که جهت ذخیره و نگهداری مواد، کشت سلولی  می باشد و  ابعاد  6_8_10_12_15_20 دارد.

پنبه

پنبه یک محصولی است که به صورت طبیعی از گیاهان تولید می شود رشته ها یا الیاف ها پنبه از دانه های بوته ی پنبه رشد می کنند.

توری ۳ پایه

سه پایه آزمایشگاهی وسیله ای فلزی است که همانطور که از اسمش مشخص است دارای سه پایه و یک دایره نگهدارنده بر روی آن است.

درپوش لوله

درب لوله گاما یکی از ابزارهای آزمایشگاهی است. این ابزار برای پوشاندن روی لوله های آزمایشگاهی استفاده میشود.

سر سمپلر فیلتردار

سر سمپلر دارای فیلتر در قسمت فوقانی (نزدیک محل اتصال به سمپلر) هستند. داشتن فیلتر احتمال آلودگی و وجود ذرات معلق و آئروسل را در کار با این سرسمپلرها به صفر می‌‌رساند. از این رو سرسمپلرهای فیلتردار برای فعالیت‌های آزمایشگاهی حساس به آلودگی مانند PCR و تست‌های پزشکی و پزشکی قانونی بسیار مناسب هستند.

سرسمپلر بدون فیلتر

سر سمپلر یا همان نوک سمپلر قطعه ای پلیمری  است که به شفت متصل میشود و نمونه مایع به درون آن کشیده شده و از آن تخلیه میگردد.

سینی رنگ آمیزی

سینی رنگ آمیزی برای رنگ‌آمیزی انواع لام‌های هماتولوژی، سیتولوژی، پاتولوژی و… مناسب است.

ظرف ادرار

یورین باتل استریل شفاف تولید شده از پلی پروپیلن با کیفیت بالا (PP) برای ظرف و پلی اتیلن (PE) برای درب یورین باتل به این ظرف ادرار شفاف استریل (یورین باتل استریل) در بسته بندی نایلونی قرار گرفته است تا از استریل خارج نشود

ظرف مدفوع

نمونه مدفوع برای آزمایش مدفوع از نظر وجود خون، انگل و تخم آنها، چربی، پاتوژن ها، موادی از قبیل داروهای مصرفی گرفته می شود. معاینه معمول ویژگی های مدفوع از جمله رنگ، قوام و بو می تواند اختلالاتی از قبیل خونریزی گوارشی (GI) و استئاتوره (مدفوع چرب) را روشن کند.

کاتتر

کاتتر به زبان ساده یک لوله ي باریک و دو شاخه است که سر این لوله داخل یک رگ بزرگ قرار داده شده و بوسیله ي بخیه در محل ثابت میگردد

کاغذ حرارتی دستگاه ها

کاغذ ترمال یا کاغذ حرارتی هنگامی که در معرض گرما یا حرارت قرار بگیرد تغییر رنگ خواهد داد

گاز استریل

یکی از موارد ضروری در پانسمان ها در نواحی مختلف بدن چه در احشای درونی یا اندام بیرونی گازهای پانسمان می باشند که بنا به محل استفاده؛ دارای سایز ، شکل و انوع متفاوتی هستند. گازها پانسمان در دسته بندی اولیه شامل :
  • گازهای استریل
  • گاز های غیر استریل
می باشند که در هر حال نوع غیر استریل آن هم برای بکار برده شدن در پانسمان ها می بایستی استریل گردند