خانه » فروشگاه » صادرات » دارویی » شرکت داروسازی کاسپین

نمایش 1–16 از 70 نتیجه

نمایش 9 24 36

آمپول آکینیدیک ۵ میلی گرم/۱میلی لیتر

موارد مصرف

بیپریدین در درمان بیماری پارکینسون و علایم خارج هرمی ناشی از داروها ( غیر از اختلالات حرکتی دیررس ) تجویز می شود.

آمپول آمینودیک ۲۵۰ میلی گرم/۱۰ میلی لیتر AMINODIC 250MG/10ML AMP

موارد مصرف

آمينوفيلين براي درمان انسداد برگشت پذير راه هاي تنفسي و آسم حاد و به عنوان محرك تنفسي در آپنه نوزادان مصرف مي شود.

آمپول استامینوفن

این فراورده به صورت آمپولهای 6.7 میلی لیتری حاوی 1000میلیگرم استامینوفن بوده و در بسته بندی 5 عددی با قیمت 40000 ریال به ازای هر یک آمپول عرضه میگردد.

آمپول اکتوستاتین ۰.۰۵ میلی گرم/۱ میلی لیتر OCTOSTATIN 0.05MG/1ML AMP

موارد مصرف

اوکترئوتاید در درمان تومورهای کارسینوئید، ترشح کننده گلوکاگن، ترشح کننده Vasoactive ) VIP(Intetinal peptide و اکرومگالی مصرف می شود.

آمپول اکسی تیپ ۱۰ واحد/۱ میلی لیتر OXYTIP 10U/1ML AMP

موارد مصرف

اكسي توسين به منظور القاء با تشديد انقباضات رحمي در هنگام زايمان، جلوگيري و درمان خونريزي پس از زايمان، درمان سقط ناقص و سقط هاي درماني، كاهش خروج شير، تشخيص ديسترس جنيني و تشخيص عدم كفايت رحمي – جفتي به كار مي رود.

آمپول ایبوپروفن کاسپین ۴۰۰میلی گرم/۴ میلی لیتر IBUPROFEN CASPIAN 400MG/4ML AMP

موارد مصرف

ايبوپروفن در تسكين درد و التهاب روماتيسمي ، انواع آرتريت‌(شامل آرتريت جوانان) و ديگر اختلالات عضلاني – اسكلتي به كار مي رود. همچنين در درد‌هاي ملايم تا متوسط نظير قاعدگي دردناك، دردهاي بعد از عمل جراحي، تب و درد در كودكان مصرف مي‌گردد.

آمپول ایبوپروفن کاسپین ۸۰۰میلی گرم/۸ میلی لیتر IBUPROFEN CASPIAN 800MG/8ML INJ

موارد مصرف

ايبوپروفن در تسكين درد و التهاب روماتيسمي ، انواع آرتريت‌(شامل آرتريت جوانان) و ديگر اختلالات عضلاني – اسكلتي به كار مي رود. همچنين در درد‌هاي ملايم تا متوسط نظير قاعدگي دردناك، دردهاي بعد از عمل جراحي، تب و درد در كودكان مصرف مي‌گردد.

آمپول ایپاسین ۵۰۰ میلی گرم/۲ میلی لیتر IPACIN 500MG/2ML AMP

موارد مصرف

این دارو در درمان عفونت های جدی ناشی از باکتری های گرم منفی مقاوم به جنتامایسین مصرف می شود. برتری این دارو نسبت به جنتامایسین در مقاومت این آنتی بیوتیک در برابر اغلب آنزیم های باکتریایی تخریب کننده آمینوگلیکوزیدهاست.

آمپول ایپوستیگمین ۲.۵ میلی گرم/میلی لیتر

موارد مصرف

نئوستیگمین در درمان ضعف عضلانی ناشی از بیماری میاستنی‌گراو، احتباس غیر انسدادی ادرار بعد از عمل جراحی و به عنوان پادزهر توبوکورارین و سایر داروهای مسدد عصبی- عضلانی غیر دپولاریزان مصرف می شود.

آمپول ایپی کلومین ۲۰میلی گرم/۲میلی لیتر IPICLOMIN 20MG/2ML AMP

موارد مصرف

دي سيكلومين به صورت كمكي در ناراحتي هاي دستگاه گوارش كه همراه با اسپاسم عضلات صاف مي باشد استفاده مي گردد.

آمپول بتازون ۴ میلی گرم/۱میلی لیتر BETASON 4MG/1ML AMP

موارد مصرف

بتامتازون براي درمان جايگزيني در نارسايي غده فوق كليوي استفاده مي شود. اين دارو همچنين در درمان علامتي اختلالات التهابي و آلرژيك در جهت سركوب كردن سيستم ايمني، هيپرپلازي مادرزادي غده فوق كليوي و تحريك بلوغ ريوي جنين در زايمانهاي زودرس و ادم مغزي نيز مؤثر است.

آمپول پامیدات ۹۰ میلی گرم/۱۰ میلی لیتر PAMIDATE 90MG/10ML AMP

موارد مصرف

پامیدرونات یک آمینوبیس فسفونات با خصوصیات عمومی مشابه با دیگر بیس فسفونات ها می باشد و باز جذب استخوانی را مهار می کند اما به نظر می رسد نسبت به دوزهای قابل مقایسه اتیدورنات اثر کمتری بر مینرالیزاسیون استخوانی داشته باشد. از دی سدیم پامیدورانت به عنوان درمان کمکی در هیپرکلسمی شدید مخصوصاً هنگامی که با بدخیمی مرتبط باشد استفاده می کنند هم چنین در درمان ضایعات استئولیتیک و درد استخوانی در مالتیپل میلوما یا متاستازهای استخوانی ناشی از سرطان سینه کاربرد دارد. ممکن است از آن در اختلالات استخوانی همراه با باز جذب گسترده استخوانی همانند آنچه در بیماری پاژه استخوان دیده می شود استفاده کرد.

آمپول پتیدین آی پی دی آی سی ۵۰ میلی گرم/ ۱ میلی لیتر PETHIDINE IPDIC 50MG/1ML AMP

موارد مصرف

پتيدين در كنترل دردهاي متوسط تا شديد ، تسكين درد در موقع زايمان و عمل جراحي، به عنوان داروي پيش بيهوشي و به منظور افزايش اثر داروهاي هوشبر استفاده مي‌شود.