عکس های نمایشگاه

  

پنجمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی ‬

با رویکرد اعطای جایزه ملی هاتف همبستگی اقتصادی،توسعه فرهنگی

همایش ملی ساخت ایران

با رویکرد معرفی و تجلیل از ۱۰۰ واحد حامی تولید ملی، کالا و خدمات ایرانی

ششمین کنفرانس بین المللی جامعه زنان و زایمان عراق

شرکت در نمایشگاه غیر تخصصی سال ۲۰۱۱ میلادی و حضور مجموعه سینامد

شرکت در نمایشگاه غیر تخصصی سال ۲۰۱۱ میلادی و حضور مجموعه سینامد به عنوان تنها غرفه تخصصی پزشکی و برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی محصولات دیابتی در اربیل عراق که بازاریابی بیش از ۳۰ شرکت داخلی فعال در زمینه تولید محصولات دیابتی انجام گرفت.

برای اولین بار تست قند خون و تست ورزش رایگان،که انجام تست قند خون باعث شناسایی بیش از ۱۵۰۰ فرد دیابتی که خود بابی جهت ارتباط با مرکز دیابت اقلیم کردستان شد و تا امروز بیش از ده هزار نفر جهت تامین اقلام دیابتی خود به صورت مستقیم با مجموعه سینامد در ارتباط هستند.

و همچنین تست ورزش باعث شناسایی تعداد زیادی بیماران قلبی عروقی گردید و یک بازاریابی جهت آزمایشگاه آربو صورت گرفت.

مشارکت فعال شرکت سینامد در نمایشگاه صنعتی و غیر تخصصی سلیمانیه عراق در سال ۲۰۱۰ میلادی

مشارکت فعال شرکت سینامد در نمایشگاه صنعتی و غیر تخصصی سلیمانیه عراق در سال ۲۰۱۰ میلادی منجر به حضور این شرکت به عنوان تنها مجموعه پزشکی حاضر در این نمایشگاه و ارائه خدمات رایگانی همچون تست قند و فشار خون مراجعین که خود یک بازاریابی برای اقلام شرکت های همکار ایرانی بود، صورت پذیرفت.

این حرکت باعث ارتباط مستقیم مصرف کننده با شرکت سینامد گردید.

مشارکت فعال شرکت سینامد در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دهوک در سال ۲۰۰۹

مشارکت فعال شرکت سینامد در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در دهوک عراق در سال ۲۰۰۹ میلادی و انجام تست خون رایگان برای اولین بار دراین شهر که باعث شناسایی بیش از ۲۰۰۰ فرد دیابتی که خود بابی جهت ارتباط با مرکز دیابت اقلیم کردستان شد.

در این نمایشگاه دستگاه فشار و دستگاه تب سنج کودکان که از محصولات شرکت داروسازی اکسیر بود مورد بازاریابی قرار گرفت و و در نهایت خروجی این نمایشگاه جذب نمایندگان فروش در شمال عراق بود.

نمایشگاه بین المللی دهوک عراق در سال ۲۰۰۸

حضور فعال شرکت سینامد به عنوان نماینده رسمی تجهیزات شرکت داروسازی اکسیر در نمایشگاه بین المللی دهوک عراق در سال ۲۰۰۸

 

حضور در این نمایشگاه باعث سرعت بخشیدن به ثبت شرکت داروسازی اکسیر برای اولین بار در کشور عراق و همچنین تمدید مجوز ثبت شرکت داروسازی دکتر عبیدی گشته است.

معرفی تجهیزات مربوط به اوژانس از شرکت رمزآسا و اریسا به مراکز درمانی شهر سلیمانیه سال ۲۰۰۸

شرکت سینامد به عنوان نماینده رسمی شرکت های داروسازی اکسیر و دکتر عبیدی در کشور عراق مشارکت بلقوه ای در نمایشگاه های عراق به خصوص در شهر سلیمانیه در سال ۲۰۰۸ داشته واین نمایشگاه باعث آشنایی علمی کادر پزشکی با محصولات دارویی این دو شرکت شده است و برای اولین بار تجهیزات درمان خانگی (فشارسنج، دستگاه قند، تب سنج) از شرکت داروسازی اکسیر ارائه شد.

معرفی تجهیزات مربوط به اوژانس از شرکت رمزآسا و اریسا به مراکز درمانی شهر سلیمانیه صورت پذیرفت.

نمایشگاه سلیمانیه عراق در سال ۲۰۰۸

شرکت سینامد پس از ثبت برند اکسیر در کشور عراق در یکی از نمایشگاه هایی که توسط کشور آمریکا در خاک عراق برگزار شده بود حضور فعال به عمل آورد که در این خود باعث کسب افتخار برای یک برند ایرانی بوده است.